Експерти проекту Відкрите довкілля та представник Держводагенства обговорили з учасниками події нові підходи до відкриття і відображення даних про воду, нову систему відображення даних по воді, стан екологічного спостереження в Україні та нові виклики системи державного моніторингу водних ресурсів.
Серед учасників Кемпу були представники бізнесу та громадських організацій в сферах екології та IT. Завдяки обговоренням проблем поточного відображення і якості екологічних даних ми отримали нові свідчення і запит на якісні дані у цій сфері. Всі результати обговорення будуть враховані при подальшому функціонуванні проекту Відкрите довкілля.
Відеозаписи виступів спікерів можна переглянути за посиланнями нижче:
Секція 1: "Що таке відкриті дані в сфері ДОВКІЛЛЯ. Нові підходи до відображення даних: приклади різних країн та організацій", Михайло Кольцов, експерт з технічних рішень проекту Open Access.
Секція 2: "Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів. Геопортал "Водні ресурси України", Марія Шпанчик, Державне агентство водних ресурсів України.
Секція 3: "Відкриті джерела інформації Міністерства екології і природних ресурсів України: стан і потенціал наповнення геоінформаційної системи "Відкрите довкілля", Надія Бабинська, експертка з відкритих даних проекту Open Access.
Секція 4: "Як відкрити дані? Проект "Open Access" ("Відкритий доступ")", Леся Шевченко, керівниця проекту Open Access.
Cекція 5: "Якість даних", Михайло Кольцов, експерт з технічних рішень проекту Open Access.
Захід було організовано в рамках проекту «Відкритий доступ», що його виконує ГО «Фундація «Відкрите суспільство» завдяки підтримці гранту від глобальної філантропічної організації Luminate, що є частиною the Omidyar Group (luminategroup.com).